logo_elektro

MONTAŻ OKABLOWANIA

DKS

Do instalacji pojedynczych kabli i wiązek kablowych, takich jak kable antenowe, linie telefoniczne itp.

fs

FS

W połączeniu z DKS do układania pojedynczych kabli z odstępem od ściany.

DSS

Do równoległego układania dwóch przewodów bez odstępu od ściany.

KB

Do równego montażu kabli w osłonie z tworzywa sztucznego. Aby zapewnić bezpieczne trzymanie, wystarczy maksymalna głębokość wiercenia 30 mm.

KBS

Do wyrównanego montażu kabli w osłonie z tworzywa sztucznego przy użyciu popularnych systemów mocowania bezpośredniego strzelania.

SH

Do mocowania do 80 kabli w osłonie z tworzywa sztucznego o Ø 10 mm. Aby zapewnić bezpieczne trzymanie, wystarczy maksymalna głębokość wiercenia 30 mm.

SHS

Do wielokrotnego przenoszenia do 35 kabli o Ø 10 mm. SHS jest przeznaczony do materiałów, w których technologia wtyczek nie działa.

DSN

Gwóźdź mocujący na kołki do mocowania kanałów kablowych, do czujek dymu i małych lamp.

SD

Do mocowania wiązek kablowych w ścianach betonowych i ceglanych, zwłaszcza do montażu tymczasowego, za pomocą opasek kablowych o szerokości do 9 mm.

MDSN

Opatentowane rozwiązanie mocowania do instalacji ognioodpornych. Do mocowania ognioodpornych klipsów i uchwytów kablowych zgodnie z DIN 4102-12 i wszędzie tam, gdzie nie można stosować plastikowych łączników.

MND

MND 6-45 nadaje się do mocowania linii i wyposażenia elektrycznego, w tym ognioodpornych uchwytów kablowych, uchwytów kablowych i uchwytów kablowych zgodnie z DIN 4102-12, ale także do montażu innych części o grubości do 5 mm.

SWZ

Do mocowania metalowych uchwytów kablowych za pomocą gwoździa MND. Osadzaka MND można używać z każdą wiertarką udarową ze złączem SdS Plus.

Technologia mocowania, która pozwala zaoszczędzić 60% czasu pracy!

Zasada działania systemów mocowania Schnabl jest prosta. Specjalna konstrukcja z ekscentrycznym korpusem rozporowym zastępuje kołki i śruby. Do szybkiego układania kabli, przewodów i rur wystarczy otwór o średnicy 6 mm.

Ale najlepiej przekonaj się sam:

APLIKACJA MOBILNA

Znajdujemy rozwiązania dla wyzwań naszych klientów – nie ma rzeczy niemożliwych. Skupiamy się na jak największej korzyści dla Klienta. Dlatego stale rozwijamy nasze produkty – konsekwentnie i zdecydowanie. Nasze bezkompromisowo wysokie wymagania dotyczące jakości naszego asortymentu gwarantują użytkownikowi 100% satysfakcji z produktu.
Dzięki nowej aplikacji Schnabl możesz łatwo znaleźć odpowiedni produkt dla swojego obszaru pracy.

Spróbuj teraz!

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami: +48 536 042 800 lub info@schnabl.pl

DANE FIRMY

ELEKTRO TEAM SP Z O.O.
Al. W. Roździeńskiego 188
40-203 Katowice

NIP 954-283-31-55
REGON: 520477828

SĄD REJONOWY KATOWICE – WSCHÓD W KATOWICACH
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
pod numerem KRS 0000933448

Kapitał: 100 000,00 ZŁ

logo_elektro

Elektro Team Sp. z .o. Wszystkie prawa zastrzeżone